WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 29 2024, 00:35

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Kov 22 2008, 18:32 
"Engine anti-pollution Faulty" ar kazkaip panasiai; katik gavau toki ispejima ir masina pradejo vaziuoti kaip 1.0 varikliu netrauke visiskai.... Privaziavus iki vietos kur reikejo man atsidariau kapota ir uzdarius vel uzvedziau ir dingos sitas gedimas ir vel traukia.... Beje jis atsirado kai siandien uzsipyliau saliarkos (is kanistros, bet gera degalines :oops: ) Tai nzn kur pirma ieskoti bedos... Beje iki siol karts nuo karto ismetineja "clean diesel filter" bet meginau ir valyti ir pakeisti filtra ir vistiek kartais ismeta (gal tai susija?).... Ka patartumete daryt??? Beje pas mane 2.2HDI, Klaipeda!!! :(


Paskutinį kartą redagavo 1 Poncikas. Iš viso redaguota 0 kartus.

Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 22 2008, 20:35 
kažkas su tuo tavo 2.2HDi neaišku jau daros :) Čia turbūt dar vienas filtras išėjo, šysyk kažkuris iš išmetamųjų dujų filtrų. Nuvaryk jį į Baltijos prospekte esnatį pežų centrą, jie ten citroenus gerai tvarko, nulups kaip reikalas bet sutvarkys visas tas nesąmones.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 22 2008, 21:38 
Esu lankesis ten pas ju... Nulupti tai nulupa bet kai nepadaro nulupe tai liudna buna tada net labai... Man atrodo manes nemyli masina.... :( Nors beje nebemeta kazkodel tik neaisku ar ilgam :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 23 2008, 11:30 
Cituoti:
"Engine anti-pollution Faulty" ar kazkaip panasiai; katik gavau toki ispejima ir masina pradejo vaziuoti kaip 1.0 varikliu netrauke visiskai....


Man tokia pat problema buvo tik ant peugeot 407, lygiai tą pati rašė, bet problema buvo dėl skysčio trūkumo, kuris pilamas dėl ekologijos, išmetamosiom dujom, kaina ~1000lt kas 100k km keisti, ant C5 nežinau ar pilas jis, gal jeigu naujesnis modelis... Auto servise už 100lt pasakys kas ne taip, o problemai sutvarkyt gali kainuoti brangiai. :lol:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 23 2008, 12:17 
Pilas toksai skystis ir i C5 :roll: Sake jo litras kainuoja apie 240Lt tik idomu kiek jo ten telpa??? Bet skaitinejau forume kazkurtais kad tas pats skystis pezo centre daug pigesnis... Bet idomu ar nustatytu gedima citru centras jei jo nebemeta????


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 23 2008, 13:41 
jie nustato tokius gedimus jungdami kompą prie mašinos kompo. jei mašinos kompas nieko nesupranta, jie irgi nenustatys.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 23 2008, 14:03 
Tai reiskia gali buti taip kad man ten nulekus nieko neras jie???


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 25 2008, 19:22 
skaityk FAP suodžių filtras C5 skyriuje arba išsifiltruok mano komentarus, kažkur jau rašiau apie skysčio papldymą


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 25 2008, 19:25 
http://www.citrina.lt/phpBB2/viewtopic.php?t=13670 - veho konsultuoja skyriuje


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 27 2008, 10:40 
Skaiciau ten apie suodziu filtra viska... Tik vat kad konkreciai ten nera nieko parasyta...


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 29 2008, 07:08 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Rgs 26 2006, 20:05
Pranešimai: 85
Miestas: Klaipeda
Koki kuro filtra dejai? Saliarka ne is lukoilo? Man tai buvo del kuro filtro kuri buvau katik pakeites, o matytumet koki bruda lukoilas pardavineja :shock:

_________________
2008 peugeot 407 2.0 HDI ex
2004 BMW530d ex
2005 C5 2.0hdi ex
2009 c4 GP ex
2008 bmw 530d ex
2011 peugeot 508 2.0hdi


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 29 2008, 19:05 
Saliarka nesteje dazniausiai tenka pilti... O kuro filtra autoaibeje nupirkau koki dave toki...


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Bir 16 2008, 11:53 
Tai va pastebejau viena dalikeli kai tik ne iscio nei to pradeda mesti man clean diesel filter soon as posible (kazkaip taip) tai po kiek laiko ismeta man engine anti-pollution system faulty. Beje tie abu gedimai dazniausiai atsiranda kai staigiai isibegeju... Jei vaziuoju ramiai ju nebuna.. Beje kaip savaime jie atsiranda taip savaime jie ir dingsta.. Buvau citru centre jie ten dare man servizinine patikra keite tepalus filtrus ir t.t. Sake kompas jokiu gedimu nerodo ir variklis idealus... Tai visdelto kodel atsiranda tie gedimai (beje tam faulty atsiradus dingsta trauka)...


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Bir 29 2008, 10:01 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Lie 19 2006, 15:23
Pranešimai: 106
Miestas: kaisiadorys
Sveikas patarčiau nepagailėt dyzelio ir važiuot į Panėvežį pas spakėną.
Bet perskaitęs pamačiau kad pas tave bėda su kuro kokybe.Pas mane su Lukoilo i dyz.kuru taip buvo traukė kaip su 0.9L :shock: .Pakeičiau kurą viskas gerai,atsirado trauka.
O jei Bėdos su FAP tai tik į Panevėžį.
Išims tau tą FAP ir pamirši visas bėdas.Žinoma gali pilt skystį 5lx240lt +~2000 FAP filtro korys,viso 3000LT bet su lietuviško dyzelio kokybe neilgai važiuosi...Peugeot forume beveik visi 607 406 2.2hdi išoperuoti.Žinau kad yra ir daug C5.Kei pamenu dabar operacija kainuoja apie 400-450lt.Jei reikia galiu tel. to diagnostiko duoti. Email s p a k e n a s eta gmail.com

_________________
c5 2.2 hdi 2002m. exclusive 4hp20 automatine deze


Į viršų
StandartinėParašytas: Bir 29 2008, 23:49 
Tai va pakeiciau kura nebesipilu lukoil ir viskas susitvarke.... Siuo momentu piluosi orlean naujos kartos dizelina biski brangiau bet bedu nebera....


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 20 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007