WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 21:15

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 128 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ELLIPSIS 9 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: nuomones apie Berlingo
StandartinėParašytas: Spa 23 2008, 11:16 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Apie 4x4 Belringą Paryžiuje nieko pas << oficiozus neradau. Naujasis XTR neturi priekinių tiltų sinchronizavimo, kaip, kad kažkada C3 XTR turėjo ir senasis berlingas XTR.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: nuomones apie Berlingo
StandartinėParašytas: Spa 24 2008, 11:52 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 14 2004, 09:55
Pranešimai: 2803
Miestas: Vilnius
xminde rašė:
Apie 4x4 Belringą Paryžiuje nieko pas << oficiozus neradau. Naujasis XTR neturi priekinių tiltų sinchronizavimo, kaip, kad kažkada C3 XTR turėjo ir senasis berlingas XTR.

Šiumetinėje Paryžiaus parodoje TIKRAI NEBUVO berlingo 4WD oficialaus gamintojo stende. 4X4 berlingas stovėjo tik pas Dangel, ar kaip ten juos, kur perdarinėja citrus į 4wd. Daugiau berlingų lyg ir nemačiau. Ir Jumpy's dar buvo 4wd. Viskas, daugiau jokių. :)
O dėl naujausio Berlingo, tai net aš buvau sužavėtas. Nėbėra to "kamazinio" jausmo, kai įsėdi. Kėdės patogios, minkštos, plastikas jau truputį šustresnis sudėtas. Plius DVD su navigacija jau net yra. Ir dar va viena naujovė - yra bluetooth'as jau sudėtas. Na, bent jau tame multispeisiniame variante, kurį aš matavausi. Jei dabar reiktų rinktis tarp C-Crosser'io ir Berlingo multispeisinio, tai vienareikšmiškai - tik Berlingas. 8)

_________________
Marius Umbražiūnas
2007 Grand C4 Picasso 2.0 HDi Exclusive (Boingas)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: nuomones apie Berlingo
StandartinėParašytas: Spa 29 2008, 08:40 
Gerasdviratis rašė:
O kam tau ta budele?
Man būdelė reikalinga, todėl, kad reikia tūrio, nes užsiimu renginių organizavimu ir reikia kartais pasikrauti nedidelį aparatūros komplektą, šiek tiek apšvietimo ir kitokios įrangos. O ir šiaip automobilio jau reikia, kad su šeimyna palėkt kur dviračius prisikabinus.

Tik kai sudedi dviveres galines duris, laisvų rankų įrangą, automatinį kondicionierių, modutop, tinklelį daiktams, pastovaus greičio palaikymo sistemą, R16, ESP ir ASR, kablį, gum kilimėlius tai kaina siekia 64965Lt. O čia jau ir naujasis Subaru Forester nebetoli...

Daug važiuoju, reikia l.daug lenkti, o 1.6 variklis lyg per silpnas. Per bandomąjį važiavimą teko važiuoti tik esant l.gerom oro sąlygom, tai nieko ir nepajausi jei nesi profesionalas. Todėl jau beveik esu susiruošęs užsisakyti, bet dvejoju.


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: nuomones apie Berlingo
StandartinėParašytas: Spa 29 2008, 17:04 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Tada reikia žiūrėti Partnerio... Pežukai 110 AJ lygtais turi, Citroenui tokų neduoda :(.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: nuomones apie Berlingo
StandartinėParašytas: Spa 29 2008, 19:10 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 27 2006, 14:12
Pranešimai: 942
Miestas: Tytuvenai /Lietuva
xminde rašė:
Tada reikia žiūrėti Partnerio... Pežukai 110 AJ lygtais turi, Citroenui tokų neduoda :(.
Nu to tai nepastebejau.....bet pastebejau, kad Peugeot labiau orientuojasi i krovininius, keleiviniu maziau.

_________________
Berlingo 1.6 HDI gimes 2006


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: nuomones apie Berlingo
StandartinėParašytas: Spa 31 2008, 08:58 
Partner'į irgi apžiūrėjau. Pirmiausia kas krenta į akis, tai, kad salone panaudotos žymiai prastesnės medžiagos ir jis yra labiau krovininis. Išorės dizainas man Citroeno irgi labiau patinka. Variklių taip pat Peugeot galingesnių nesiūlo. Taigis Berlingas, bent man, laimi prieš Partnerį.

Vat jeigu lyginsime su VW Caddy Life. Tai jau kas kita. VW siūlo žymiai daugiau variklių, nuo 1.4 iki 2.0ltr. Nekalbant jau, kad pasirodė 4WD variantas. Iš visa ko matyti, kad VW lenkia konkurentus eidamas priekyje. Tik vienas "bet"- kaina.

Nors Cadd'is turi ir trūkumų. Pirmas- galinės sėdynės tik atsilenkia, bet jų lengvai neišimsi. Atsilenkia ir pasiremia kažkokiu tai suknistu gelžgaliuku. O kai paklausiau kas čia per gelžgaliukas/atramėlė? Man atsakė, "tai ką? negali paimti šestegranniko ir atsukti ketūrių varžtų?". O pas Berlingą sėdynės išsiima lenvai ir paprastai.

O šiaip tai naujų automobilių pardavėjai gyvena labai gerai. Klientams dėmesys tikrai menkas. Tarkime apie Berlingą Kauno salone sėdintis vadybininkas išmano švelniai tariant labai mažai. Per jėgą teko išsilupti norimo dizaino lietus diskus, o paklausus su kokiom padangom ateis Berlingas, vadybininkas man atsakė "bus padangos, nebijok bus". Jei ateis žiemą su vasarinėmis padangomis, kodėl turėčiau rūpintis ir iš kart pirkti žiemines? O klausimo "Koks padangų protektorius geriau tiktų tokio tipo automobiliui?" Būčiau geriau visai neklausęs.....


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: nuomones apie Berlingo
StandartinėParašytas: Spa 31 2008, 09:27 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Be to Caddy gali uzsisakyti ir su DSG 6 begiu deze, PSA to nesiulo, na dar variantas Caddy Maxi :). Na bet taciau keleiviui nepavydziu, ypac jeigu variantas ne Life, sedi kaip shachmatu arklys. SDI variklis bukas, prie to ribotuvas idetas, daugiau 150km/h neina, garso izoliacijos nerasta. Salonas syla ilgai ( ant sito vadybininkas padure). Visa kita ok. Seip del idomumo pasiskaiciuok Caddy Life Maxi su TDI, ir pasilygink su Berlingo prabangiausia komplektacija. Gal but jau montuoja ir i Caddy 2,0 TDI CR varikli.

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: nuomones apie Berlingo
StandartinėParašytas: Spa 31 2008, 09:37 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Berlingo top speed - 150 km/h, daugiau niekaip jis man nevažiavo :).

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: nuomones apie Berlingo
StandartinėParašytas: Spa 31 2008, 09:45 
Vat, vat... apie tai ir kalba. Aš irgi išsigandau ant spidometro pas Berlingą tik 160km/h pamatęs. Juo labiau kai ant mano senobinės volvo 850, medkirčių mašinos, 240km/h parašyta. :lol:

Jei atsisės šeimyna, susidėsim mantą, pasikabinsim dviračius, papūs priekinis vėjas ir teks važiuoti į kalniuką ko gera max greitis bus 60km/h trečiu bėgiu. :(


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: nuomones apie Berlingo
StandartinėParašytas: Spa 31 2008, 09:52 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Kas is to kas parasyta ant skydelio, Caddy 260 parasyta, bet kad tik puse vaziuoja :)

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: nuomones apie Berlingo
StandartinėParašytas: Spa 31 2008, 20:06 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 27 2006, 14:12
Pranešimai: 942
Miestas: Tytuvenai /Lietuva
xminde rašė:
Berlingo top speed - 150 km/h, daugiau niekaip jis man nevažiavo :).
Na jau, na jau...nebent pas mane ne Berlingas- 160 myniau, ir dar buvo is ko....tik labai bailus esu.. :oops:

_________________
Berlingo 1.6 HDI gimes 2006


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: nuomones apie Berlingo
StandartinėParašytas: Spa 31 2008, 23:15 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Tas naujasis, man daugiau nevažiavo :(.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: nuomones apie Berlingo
StandartinėParašytas: Lap 29 2008, 23:02 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:18
Pranešimai: 2355
Miestas: Vilnius
na as siumeti, bet senaji modeli 1.6HDI buvau iki 160km/h igynes ir dar buvo :roll: tik prieki vaziaves BY ambasadinis mersas pristabde :lol:

_________________
Paulius
mob. 8-610 39922


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: nuomones apie Berlingo
StandartinėParašytas: Lap 30 2008, 11:03 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 27 2006, 14:12
Pranešimai: 942
Miestas: Tytuvenai /Lietuva
Paulius rašė:
na as siumeti, bet senaji modeli 1.6HDI buvau iki 160km/h igynes ir dar buvo :roll: tik prieki vaziaves BY ambasadinis mersas pristabde :lol:
....nes BY ambasadinis mersas daugiau netraukia... :lol:

_________________
Berlingo 1.6 HDI gimes 2006


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: nuomones apie Berlingo
StandartinėParašytas: Gru 06 2008, 23:05 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Geg 18 2008, 21:53
Pranešimai: 19
Miestas: siauliai
http://www.youtube.com/watch?v=JxbTNXaD ... re=related
cia geras :D isgyre
nuo pirmadienio gaunu 2005m kengura valdiska,basa visiskai..turesiu du kablukus.gyvenimas gereja :D o tai gasdina krize :)

_________________
berlingo multispace 97m. 1,8l benzas,diiidelis stoglangis.
mitsu eclipse 97m.usa pilietybe :)
http://www.cardomain.com/id/audriusaaa


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 128 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ELLIPSIS 9 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007