WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 14:08

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 56 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Mano AX
StandartinėParašytas: Lap 16 2009, 11:02 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 15 2009, 14:09
Pranešimai: 47
Sveiki,

Turiu 2vnt. AX'u :mrgreen: Vienas 1.4d, kitas Sport. Kai pirkau pirmaji savo AX'a (dyzeliukas) aisku nebuvau perskaites cia prirasytu kruvos rekomendaciju, ka reikia apziureti pirmiausia . Taigi, dabar noriu po truputi pradeti remontuotis savo bedas. Tvarkomas aparatas yra 1.4d. Sport nors ir vaziuojantis, buvo papigiai nupirktas dalims. Tik veliau, pravaziavus, pasidare gaila ant daliu leisti :D O bedos visos tradicines - skeciasi ratai, bilda granata posukiuose, kazkur dingineja ausinimo skystis. Taigi noreciau paklausti patyrusiu AX'ininku, ka daryti su galiniu tiltu? Kadangi nusipirkau naujas ziemines padangas, tai gaila pjauti. Ir siaip juokinga situacija - priekyje nors 16" ratus dek. Gale netelpa net default'ines padangos :) Todel uzmestos truputi siauresnes ar zemesnes (nepamenu), negu turetu standartiskai eiti. Tarpas tarp slenkscio ir padangos protektoriaus apie 1-2cm. O tarp protektoriaus ir galinio bamperio, nors galva kist :D

Nuo kokiu dar auto tinka galinis tiltas? Prasau atsakyti tu, kurie gali surasyti konkreciai modelius ir metus (nuo iki). Busiu labai dekingas ir pradesiu paieskas.

Veliau, jei iseis, iliustruosiu savo bedas nuotraukomis. Dekui uz ats!


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Mano AX
StandartinėParašytas: Lap 16 2009, 17:38 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Jei su Sport ziema vazinesi,tai geriau netvarkyt,o nuo sport ant dizelio nelabai kas betinka.
Tinka nuo tos auto tiltas-nuo kurios nesupjauto negausi. Reik sena tvarkyt. Jei varva radiatorius-turiu beveik nenaudota,o kur tas skystis dingineja? Gal i tepala? Granata? Tai teks pusasi pirkti. Pas tave ratai 13 ar 14?

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Mano AX
StandartinėParašytas: Lap 16 2009, 20:34 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Ratas rašė:
Tarpas tarp slenkscio ir padangos protektoriaus apie 1-2cm. O tarp protektoriaus ir galinio bamperio, nors galva kist :D
Tu čia ne atvirkščiai surašei? :roll:
Nes tokiu atveju, kažkokiu būdu tiltas smarkiai išmuštas priekin, arba galas smarkiai sukeltas. Tas įmanoma tik teoriškai; abejočiau, ar egzistuoja atidirbtos remonto technologijos.
Ir abiejose pusėse vienodai? :roll:


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Mano AX
StandartinėParašytas: Lap 17 2009, 08:37 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 15 2009, 14:09
Pranešimai: 47
Dekoju uz atsakymus!

To Gerasdviratis:

Sport kolkas stovi. Del skyscio - suabejociau, kad i tepala. Nes paskui save dumu nepalieka. Kai pirkau, sake, jog varva pro kazkoki vandens pompos dangteli, kuris atseit plastmasinis ir skiles kazkur. Bet sitos teorijos dar netikrinau. Jei paaiskes, kad radiatorius ir neberemontuojamas, tarsimes kazkaip :) Ratai 13" 3ju skyliu standartiniai ten. Del tilto keitimo - domina is kokiu auto tinka. Uzsiimsiu paieska. Kazkaip itariu, kad jau nelabai iseis sito paremontuoti.

To proffanas: taip, bent is paziuros, galas smarkiai sukeltas. Priekis lyg ir normaliai.

Siandien vakare po darbo pafotkinsiu, kaip vizualiai atrodo ratu isvirtimas ir automobilio galo aukstis.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Mano AX
StandartinėParašytas: Lap 17 2009, 12:26 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Tilto gali neieskot,nes visi ismesti bus tu paciu metu ir tokios pat bukles. Taigi rast neiseis,iseis remontuot,nes nera jokio skirtumo tvarkysi sita ar surasi kita ir paskui ji tvarkysi. Kai jis bus isaerdytas-tada galima pareguliuot auksti.
Del galiniu padangu.Turi but tokios xitros 185/60 R13 . zieminiu tokiu nemanau ,kad berasi,o vasariniu turiu nenauja pora lisna,nes per neapsiziurejima perebor,prisipirkau per daug. Siaip ju ne visur rasi.

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Mano AX
StandartinėParašytas: Lap 17 2009, 12:37 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 15 2009, 14:09
Pranešimai: 47
Del padangu ismatavimo, grizes po darbo siendien paziuresiu kokie ismatavimai ant vasariniu su kuriom pirkau ir zieminiu, kurias nusipirkau naujas.

Del tilto - sake, jog tinka nuo pezo 106 tokiu pat metu. Kiek teko ziureti ardomu pezuku foto ir siaip pasiskambinti, tai savininkai teigia, kad ratai bent vizualiai neissiskete. Zinau, kad tas "vizualiai" gali reiksti, jog gedimo procesas jau prasidejes, tik dar nesimato. Bet manau, butu paprasciau remontuoti dar neisvirtusius ratus, negu maniski prikelineti. Labai nenoriu sukisti antros automobilio kainos keiciant tilta ir pusasi :) Tiesiog pries pirkdamas nelabai zinojau, jog sitas modelis surinktas is "triju" daliu, kurios kiekvienos kaina yra lygi pusei automobilio kainos. Tiesa, kuro sanaudoms priekaistu neturiu :P


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Mano AX
StandartinėParašytas: Lap 17 2009, 12:48 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Praktiskai beveik ta pati kaina. Tarkim randi kita tilta,nuperki, pasirodo jis nuardytas nuo masinos,tai neivertinsi kaip jo stovis. Isardai guolius ir tarpines pakeisti ir pamatai,kad jis visiskai toks pats kaip ir tavo.Tai nejau atgal vesi priduot? Tai vien ant veziojimo kiek laiko ir islaidu. Tarkim randi dar nenuardyta,tai vel dulkinsies kol nuimsi ir tikriausiai rasi ta pati. Isivaizduok,kad labai mazai tikimybes rast dauzta toki auto,jei bus nedauztas,tai aisku del ko bus ismestas,tiltas,rudys ir pusasiai.
Su pusasiu tas pats,gules jis nuardytas ir niekaip tu jo neivertinsi.Idesi ir pamatysi,kad dar blogiau nei buvo. Jei vazinesi daug -butinai dek originalu,jei nedaug-restauruota,tas ilgai nelaikus,koki 50-80 tukstanciu,kaip pavyks.

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Mano AX
StandartinėParašytas: Lap 17 2009, 14:27 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 15 2009, 14:09
Pranešimai: 47
Su saviskiu nuo vasaros jau ~4000km prasukau. Lyg ir nesimato pablogejimu. Kiek zinau, pries mane buvo restauruotas (~20.000km atgal). Tai gryba sumale gal bedarydami. Del granatos, pastebejau, jog guma yra praplysus vienoj vietoj. Tai reikes pakeisti ir sutept. Kaiptik turiu viena atsargai. Gal pades kazkiek ta barskejima pasalint. Verta i ta citroligonine nuvezti apziurai?? Apie Vilniu kalba. Kaip suprantu, ten zmones citroenais gyvena. Nes eiliniam servise jauciu nieko geros nenuveiks....


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Mano AX
StandartinėParašytas: Lap 17 2009, 14:40 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
20000 mazoka. Gal tai tik pasake,kad restauruotas. tokiam AX svoriui koki 80000-100000 turi laikyt maziausiai.Eilinis servisas dazniausiai net guoliu nemoka pakeist tilto.Tai reikia kreiptis kas tvarko kokius tiltus.Vilniuje Vytenio gatves gale yra servisas,Citroligonine, Zigmas. daugiau nezinau.
jei labai traska,tai gumos keitimas nepades, pakeist guma pasidulkinsi kaip reikiant. As traskanciam gumos nekeisciau,nieko nebepades,vat jei guma plyso ir dar netraska,tada galima.

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Mano AX
StandartinėParašytas: Lap 18 2009, 12:19 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 15 2009, 14:09
Pranešimai: 47
Paveikslėlis

stai taip atrodo situacija su rato isvirtimu ir jo pasislinkimu galineje asyje. Pridejau ir priekinio rato foto.

Gale stovi 145/70 R13
Priekyje jei gerai pamenu 155/70 R13


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Mano AX
StandartinėParašytas: Lap 18 2009, 14:26 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Tilta kazkokie kaimieciai taip remontavo,kad net surinkt normaliai nemokejo. Garantuotai nieko ten nedare,guolius sudejo ir dar ne ant tos skyles uzsege.

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Mano AX
StandartinėParašytas: Lap 18 2009, 15:01 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 15 2009, 14:09
Pranešimai: 47
aisku. Na ka,reikes po darbo uzlekti kada pas ta daktareli citruku. kitas galinis ratas normaliau stovi.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Mano AX
StandartinėParašytas: Lap 18 2009, 19:49 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Kažkas čia ne taip. Įtariu burtus ir miglas; taip stovinčio rato, kaip dešinys galinis, nemačiau dar nė sykio. Velniaižin kas bus pridirbta. Ir jei remontuota tikrai prieš 20kkm, pridirbo meistrai, o ne gyvenimas.

Pats kažin ar ką išbursi, pasirodyk verčiau specams, bet jokiu būdu ne tiems, kurie remontavo prieš tai. O tolesni veiksmai- jau pagal jų rekomendacijas. Vien pagal fotkes mes inetu neatspėsim, velniam ir kokiais būdais tas galas taip be proto sukeltas, ir kokie sailentblokai sukalti gale vietoje guolių.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Mano AX
StandartinėParašytas: Lap 18 2009, 20:55 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 15 2009, 14:09
Pranešimai: 47
dekoju uz toki vaizdinga paaiskinima! :) o i ka toje citroligonineje vilniuje kreiptis del remonto? gal kas is forumieciu ten dirba??

jei remontas brangus bus, tai teks atvazineti kol ratas prades trintis ar kebulas supus. Nezinau kuris likimas pirmiau uzklups.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Mano AX
StandartinėParašytas: Lap 19 2009, 10:43 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Remontas nuo 600 lt iki tiek,kiek ten pridaryta,per diena tikrai nespesi. Isivaizduok detaliu truksta,kas tada. Tilta as turiu,luzus viena puse,bet detaliu kalnas,bet isisvaizduot nuimti uzdeti,vezioti.... Ar tas AX vertas tiek klapato? Gal ji iskart i siukslyna ir nupirkt kita,kuri verta tvarkyt.

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 56 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007