WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 13:50

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Spa 05 2015, 08:19 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Lie 25 2014, 14:33
Pranešimai: 585
Miestas: Kaunas-Utena-Vilkaviškis
Yra tos su skirstytuvu. Bet eina visi tie Necam su savo žingsniniais varikliukais ir visai kitais priedais toli toli....
O dujų negali mažiau nei benzo degint, nes koloringumas mažesnis.

_________________
P807


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 05 2015, 12:02 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 02 2015, 17:26
Pranešimai: 54
pofke rašė:
Na tai pasidalink mintim, jei daug skaitei, kaip dujos gali geriau veikt ir kaip jos gali kenkt varikliui.


Ale tos naujos kartos olandiskos dujos jos veikia geriau negu 4 kartos arba geresnes negu tiesoginės, o dėl kenkimo varikliui tai visos dujos kenkia, nėra skirtumo ar ten brc taskinės, tiesogines, 4 kartos ir tos olandiškos... jos visos kenkia

Dėl pačiu dujų veikimo (olandišku) nesu pilnai dar įsitikinias ar ten tiesa sako ar ne, nes dabar kai turiu tokia mašina su olandiškom dujom tai domuos pro trupūti, tik žiniau, kad kaikuriom reik papildomo tepimo


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 05 2015, 12:34 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Dujom tepimo nereikia, varikliui(vožtuvams) reikia. Ir pas tave mašina su kokiom dar ten olandiškom dujom, jei čia kalbi apie paprastas šlangines? Manai, kad olandiškos šlanginės tai jau čia gali būti baisiai geriau, negu purškalinės 4 kartos? :D

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 05 2015, 12:41 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
Arūnas xantia rašė:
pofke rašė:
Na tai pasidalink mintim, jei daug skaitei, kaip dujos gali geriau veikt ir kaip jos gali kenkt varikliui.


Ale tos naujos kartos olandiskos dujos jos veikia geriau negu 4 kartos arba geresnes negu tiesoginės, o dėl kenkimo varikliui tai visos dujos kenkia, nėra skirtumo ar ten brc taskinės, tiesogines, 4 kartos ir tos olandiškos... jos visos kenkia

Dėl pačiu dujų veikimo (olandišku) nesu pilnai dar įsitikinias ar ten tiesa sako ar ne, nes dabar kai turiu tokia mašina su olandiškom dujom tai domuos pro trupūti, tik žiniau, kad kaikuriom reik papildomo tepimo

Nepamiršk ,kad benzinas irgi kenkia

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 05 2015, 13:17 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 02 2015, 17:26
Pranešimai: 54
tadas1991 rašė:
Dujom tepimo nereikia, varikliui(vožtuvams) reikia. Ir pas tave mašina su kokiom dar ten olandiškom dujom, jei čia kalbi apie paprastas šlangines? Manai, kad olandiškos šlanginės tai jau čia gali būti baisiai geriau, negu purškalinės 4 kartos? :D


tai aišku jeigu šlanginės dujos tai tada geresnės jau 4 kartos dujos tada, bet dabar man kita bėda atsirado, tai su dujom reikalas bus atidejas kitai savaitai.. o dabar reik žėt kur man html leidžia


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 05 2015, 13:19 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 02 2015, 17:26
Pranešimai: 54
pofke rašė:
Nepamiršk ,kad benzinas irgi kenkia


o benzinas kuo blogas? man čia įdomu butu žinot :) p.s tai dyzelis labiau aplinka teršia :D :D


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 05 2015, 13:24 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Lie 25 2014, 14:33
Pranešimai: 585
Miestas: Kaunas-Utena-Vilkaviškis
Arūnas xantia rašė:
pofke rašė:
Nepamiršk ,kad benzinas irgi kenkia


o benzinas kuo blogas? man čia įdomu butu žinot :) p.s tai dyzelis labiau aplinka teršia :D :D

O kodėl mane cituoji?

_________________
P807


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 05 2015, 13:25 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 02 2015, 17:26
Pranešimai: 54
pofke rašė:
Arūnas xantia rašė:
pofke rašė:
Nepamiršk ,kad benzinas irgi kenkia


o benzinas kuo blogas? man čia įdomu butu žinot :) p.s tai dyzelis labiau aplinka teršia :D :D

O kodėl mane cituoji?


sorry sumaišiau :D nepik tik :D


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 05 2015, 18:54 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
Arūnas xantia rašė:
pofke rašė:
Nepamiršk ,kad benzinas irgi kenkia


o benzinas kuo blogas? man čia įdomu butu žinot :) p.s tai dyzelis labiau aplinka teršia :D :D

Variklis nedyla tik tada -kai jis nedirba -supratai mintį :wink: O apie taršą kalbos nebuvo -nemaišyk nemaišomų dalykų

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 05 2015, 20:45 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 02 2015, 17:26
Pranešimai: 54
saulynas rašė:
Arūnas xantia rašė:
pofke rašė:
Nepamiršk ,kad benzinas irgi kenkia


o benzinas kuo blogas? man čia įdomu butu žinot :) p.s tai dyzelis labiau aplinka teršia :D :D

Variklis nedyla tik tada -kai jis nedirba -supratai mintį :wink: O apie taršą kalbos nebuvo -nemaišyk nemaišomų dalykų


Supratau :D


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 22 2015, 21:55 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Gru 22 2015, 21:50
Pranešimai: 7
Miestas: Vilnius-Elektrenai
Sveiki kolegos,atėjau iš pugų forumo ,pasiklausti jūsų patarimo(daug nuomonių visad yra gerai :)).taigi nusipirkau olandišką dujų įrangą iš c5 1.8 ir žadu dėti į 406 coupe 2.0,klausimas būtų,kur patartumėt patikrinti pačią įrangą ir montuoti (Vilnius-Kaunas)? Dalis darbų jau bus atlikta,kaip vamzdynas likęs (nuo paprastų dujų) ,įdėtas dujų bakas su užpilimu(nors norėčiau vietą jo perdaryti).
Paveikslėlis

_________________
Marius21,Vilnius-Elektrenai,Peugeot 406 Coupe 2.9 V6 restyled 1999-05.


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 23 2015, 00:11 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Lap 21 2014, 16:21
Pranešimai: 788
Miestas: Lithuania
Marius21 rašė:
Sveiki kolegos,atėjau iš pugų forumo ,pasiklausti jūsų patarimo(daug nuomonių visad yra gerai :)).taigi nusipirkau olandišką dujų įrangą iš c5 1.8 ir žadu dėti į 406 coupe 2.0,klausimas būtų,kur patartumėt patikrinti pačią įrangą ir montuoti (Vilnius-Kaunas)? Dalis darbų jau bus atlikta,kaip vamzdynas likęs (nuo paprastų dujų) ,įdėtas dujų bakas su užpilimu(nors norėčiau vietą jo perdaryti).
Paveikslėlis

Skambini Kaune Romui i lauroma jei zinos butinai patars ir idet gali. Jei nieko negales padet tada jau dievo pagalbos neprireiks. O mano asmenine nuomone деньги на ветер потратил парень. As tik uz BRC P@D kitu nepripazystu. Pries perkant reikejo pasidomet o daba belieka i :bum:

_________________
*https://www.drive2.ru/r/citroen/461418027129269935/
*https://www.drive2.ru/r/audi/a2/523423336110227509/


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 23 2015, 00:22 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Lie 25 2014, 14:33
Pranešimai: 585
Miestas: Kaunas-Utena-Vilkaviškis
Bandžiau tą patį pasakyt.

_________________
P807


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 23 2015, 00:36 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 01 2012, 14:34
Pranešimai: 970
Miestas: Kaunas
tik i toki pati varilkli ir dar kad isigrezt tose paciose vietose tuo paciu kampu ir gyliu. programa gamykline, jos nepakeisi, kompa pasijungus tik paziuret kelis parametrus galesi, jokiu adaptaciju.


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 14 2016, 23:50 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Kov 02 2004, 18:31
Pranešimai: 814
Miestas: Kaunas
Arthur rašė:
Marius21 rašė:
Sveiki kolegos,atėjau iš pugų forumo ,pasiklausti jūsų patarimo(daug nuomonių visad yra gerai :)).taigi nusipirkau olandišką dujų įrangą iš c5 1.8 ir žadu dėti į 406 coupe 2.0,klausimas būtų,kur patartumėt patikrinti pačią įrangą ir montuoti (Vilnius-Kaunas)? Dalis darbų jau bus atlikta,kaip vamzdynas likęs (nuo paprastų dujų) ,įdėtas dujų bakas su užpilimu(nors norėčiau vietą jo perdaryti).
Paveikslėlis

Skambini Kaune Romui i lauroma jei zinos butinai patars ir idet gali. Jei nieko negales padet tada jau dievo pagalbos neprireiks. O mano asmenine nuomone деньги на ветер потратил парень. As tik uz BRC P@D kitu nepripazystu. Pries perkant reikejo pasidomet o daba belieka i :bum:

Romas remontuoja ir priziuri mano darbo autokrautuvu duju iranga.kol kas jokiu nusiskundimu.jokio "paniatkiu" olandu -sh... .BRC - :good: .

_________________
nuobodu? pirk citroen.nori nemigo naktu-isigyk "vokiska kokibe"


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007