WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 15:54

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Audio
StandartinėParašytas: Bal 12 2004, 16:39 
Sveiki
reik konsultacijos del XM'o original audio aparaturos.
Toks reikalas: vienas zmogelis siulo original mageli (bent jis sako kad original CD, as jo dar nemaciau. Jis bande pajungti ji prie kitu auto, bet nieko neisejo, jam kazkas sake, kad pas citrus eina truputi kitokia jungtis ir i kitus auto neidesi :?). As cia nelabai gaudaus tai prasau citoligoniu pagalbos. Jis ji iseme is citruso.
Pakomentuokit...

MXM
XM D12 Turbo Classic


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 12 2004, 21:28 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 21:57
Pranešimai: 139
Miestas: Žagarė
Nežinau kaip XM, bet Xiushoje laidų galai tinka Blaupunktams ir į juos panašiems, tik distancinio galas palieka laisvas, o šiaip tai galima bet kokį aparatą prisijungti, tik ladų perėjimus reikia įsigyti. Pas mane Pionieriaus laido galai atitiko <<

_________________
C5 HPI 2.0i 16v exlusive
Peugeot 307 hdi


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 12 2004, 22:37 
Na tai magą kokį tik tu nori tokį ir pasijungsi, jokio skirtumo nėra ar Sony ar Clarion ar dar koks nors. Vienintelė kliūtis kuri gali būti tai jungtis, bet ją visada gali persidaryti, o kas liečia originalius magus tai jei pas tave vairas su knopkėmis tai originalą tu galėtum, be jokių perdarinėjimų valdyti nuo vairo ( čai mane Tomasss su Lencu apšvietė dabar aš irgi gudrus :P ). Tai va tokios tokelės, bet jei pas tave vairas be knopkių, tai nesuk sau galvos ir pirkis magą kokį tik nori :!: :D


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 12 2004, 22:53 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 08 2004, 23:09
Pranešimai: 203
Miestas: Klaipėda- Liepoja
Kaip ten yra su tai magais nes pas mane ariginalaus smegenys parėjo. Dabar ieškau naujo. Forume radau kad sony tinka. Iškilo keli klausimai kokie sony modeliai ir ar be sony dar kokie tinka? Užmiršau paminėti vairas su knopkėmis.

_________________
Klaipėda-Liepoja


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 12 2004, 22:59 
Mano žinomis tai tinka tie magai kuriuos galima valdyti su joistiku (na žinai seniau buvo labai populiarūs ant kelmo statydavosi prie Sony magų). Tik reikės perėjimą susiveikti, nes be originalo tokios fiškės daugiau joks magas neturi.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 14 2004, 19:57 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 12:53
Pranešimai: 577
Miestas: Alytus
Pajungti galima bet koki maga bet kokioje masinoje, tai tik instaliacijos klausimas :?: O valdymas ant vairo liks tik tada jei tavo mage tures tokia funkcija irprisitaikysi prijungima :roll:

_________________
PaveikslėlisC4 Picasso 2.0HDi '08
PaveikslėlisC8 2.2HDi '03


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 19 2004, 22:10 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 21:57
Pranešimai: 139
Miestas: Žagarė
Na citrusistai čia jūs man patinkat, mėgstu tokias temas. Taigi original ir liks original, bet jei jo neturi tai galima tą valdymą prie vairo pritaikyti ir kitoms magnetoloms ar "CD-oloms",truputis elektronokos žinių ir krapštymosi.Juk jų valdymas paremtas kontaktų sujungimu, kaip ir vairo mygtukų...taigi pasidarai išvadus nuo "priekio" platos jungiklių, gal kiek sudėtingiau, tai pritaikyti ir prikonstruoti jungimo gnybtus (jei nuimamas priekis), prasivedi tuos laidus per magės korpusą į galą ir galiausiai atsirenki pagal "fiškę" sujungimus...štai tau ir valdymas :wink:

_________________
C5 HPI 2.0i 16v exlusive
Peugeot 307 hdi


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 19 2004, 22:22 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 08 2004, 23:09
Pranešimai: 203
Miestas: Klaipėda- Liepoja
Man schemos, litavimas tamsus miškas. Užlituoti gal kokią kibiro skyle galėčiau. :D :D

_________________
Klaipėda-Liepoja


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 19 2004, 22:58 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 21:57
Pranešimai: 139
Miestas: Žagarė
Nuo to ir aš pradėjau...

_________________
C5 HPI 2.0i 16v exlusive
Peugeot 307 hdi


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 20 2004, 19:03 
O tai gal Sagera gali info suteikti kur << fiškią galima gauti ir ką ir kaip perjungti reikia :?: Aš turiu omenyje kaip pasidaryti tą perėjimą iš citro fiškės į kokią kitą :?:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 07 2007, 17:33 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 15 2006, 10:23
Pranešimai: 172
Miestas: Jonava-Kaunas
ziuriu prikeliu sena tema, bet ir as suplanaves prisitaikyt valdyma nuo vairo. o kolkas nusipirkau akropoli perejima is xm i iso jungti.tiksliau pirkau JEEP pritaikyta fiske, bet paziurejau kad jos vienodos tik laidu vietos sukeistos. tai dabar tiksliai noreciau susizinot kur koks laidas turi buti jei kas turit kokia foto su paaiskinimais tai butu malonu ja pamatyt man reik fiskes kuri yra masinoje reiksmiu dekui


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 07 2007, 17:40 
Jeigu tai sony, blaupunktas ir .... pasiskaityk multimedia forume "svarbu" tema.. tai valdyma padaryti galima palyginus nesudetingai, reikia tik litavimo igudziu, jeigu tai magnetola neturinti jokio "remote control" ivado - teks ilgai ir nuobodziai krapstytis ir didelis klausimas ar apsimoka tai daryti :idea:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 08 2007, 08:23 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
Tai kad tik Sony ir Phillips tegalima padaryti be interfeiso. Visiems kitiems, įskaitant ir Blaupunktą- reikės interfeiso, kuris pinigus kainuoja...

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 08 2007, 08:47 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 01 2005, 01:14
Pranešimai: 614
Miestas: Europa
nemazus pinigus kainuoja :? O jei su "interfeisu", tai paprasciausiai su distanciniu pulteliu pazaisti, maziausiai vargo ir islaidu

_________________
Citroen c4 coupe 1.6hdi 110 VTR+


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 08 2007, 17:40 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
KrypT][on rašė:
nemazus pinigus kainuoja :? O jei su "interfeisu", tai paprasciausiai su distanciniu pulteliu pazaisti, maziausiai vargo ir islaidu


Nu, galima ir distancinį naudoti, tačiau ir aš pats galvoju būdą kaip iš anglijos atsisiųsdinti interfeisą, kad nuo vairo valdytųsi... Turėjau su distanciniu magą, tai vis vien reikia žiūrėti ką spaudai, o ant vairo- viskas labai aišku ir po ranka... :wink:

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007