WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Geg 24 2024, 03:37

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Viso duslintuvo pakeitimas
StandartinėParašytas: Lap 28 2005, 13:33 
Sveiki profesionalai ir naujokai,

noriu paklausti, gal kažkuris yra susidūres, arba bent žino, kiek gali kainuoti 95m. XM'ui pakeisti visus duslintuvo bakelius? (pas mane jų 4.)

Neseniai sugalvojau, kad reikia pavirinti, tai nuvariau i vieną firmele kurie Citrų cpecais save vadina, ir už virinimą sumokėjau 100 Lt. 20 lt nuleido nes kelis kart reikėjo važiuot pas juos. Aišku gal mano glušo ten ir nebuvo nei prie ko ir nei ką viryt, ištisai pūvantis daiktas, norėjau, kad bent iki pavasario pakentėtų. Tai teko dar kartą važiuot nes paliko skylių, po antro karto jau nė nenoriu ten varyt, nors vis dar kažkur purškia po pirmo bakelio, girdžiu važiuodamas.

Tai va, tie, citro "daktarai" sako, kad visi 4 bakeliai pas juos kainuoja ~1k litų (1000). Ar čia yr tiesos?

nu man paskutinius 3 bakelius reiks verkiant keist, o dėl pirmo dar mislyju.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 28 2005, 14:19 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Gru 21 2004, 10:04
Pranešimai: 155
Miestas: Vilnius
db_xm rašė:
Tai dar pigiai. pas mane 2.0 TCT:
trys galiniai 1200 - 1400 lt
katalizatorius >1500 lt
cia ziurejau bosal nauji.


a kas jum liepia firminius dėt jei taupot? pirkit lenkiškus pigiai ir vsio, kiek laikys taj čia jau kitas klausimas...

_________________
<< 03m. Xsara Picasso 2.0HDi


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 28 2005, 14:28 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 13:01
Pranešimai: 200
Miestas: Marijampole
tai kad lenkai TCT negamina, netgi walker nevisiems xm'ams gamina ! Lieka kokio td taikyt, tik kas gausis ?
O basal nera jau toks firminis.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 28 2005, 14:48 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:32
Pranešimai: 1286
Miestas: Kaunas
Siaip jau srotuose galima geros kokybes duslintuvu bakeliu prisirankioti. Galima net visai nuliovu surasti. Ir bakelis tau kainuos ~50lt.
Ir sprendziant is paraso, pas ji paprastas 2.0 variklis, o ne 2.0 turbo. O tai turetu zymiai palengvinti paieskas.

_________________
Lyncas
Kaunas
ex XM'96 V6 APD
C5 II V6 APD by Carlsson


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 06 2005, 22:02 
Netoli Elektrėnų Abromiškėse yra toks Virgis Jo tel. 868774634 Jis daro duslintuvus pac. pasiskambink ir pasakys tau kaina. As keiciau abu vidurinius bakelius ir visa vamzdį išskyrus kelnes, tai sumokejau 240 litu. dave 2 metus garantija. Kolkas patenkintas.
velnias rašė:
Sveiki profesionalai ir naujokai,

noriu paklausti, gal kažkuris yra susidūres, arba bent žino, kiek gali kainuoti 95m. XM'ui pakeisti visus duslintuvo bakelius? (pas mane jų 4.)



Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 08 2005, 13:14 
Robkinis teisybę sako. Neapsimoka nei dėt nei vargt ieškant lenkiškų duslintuvo bakų. Varyk pas tuos kur patys gamina. Kainuos pigiai, jokio vargo, o laikys ilgiau nei laikytų lenkiški. Dėl Tesh'o ir Walker'io nesiginčiju - jie geriausi, bet kainuoja žymiai žymiai brangiau ir ilgai reikia laukt užsakius kol juos parveš. Jei kartais domintų Kaune, tai geri gamintojai yra: +370 37351453.
Dėl katalizatoriaus: maniškis irgi matyt pasikimšęs yra, nes ant laisvų netolygiai dirba, o su varikliu ir įpurškimu viskas gerai. Aš kol kas išsiaiškinau tiek: universalus katalizatorius (naujas) kainuotų 400-500 Lt, cher znajet kokios firmos. Specialus (t.y. lygiai toks pat kaip originalas) kainuotų belekiek, matyt kaip sakot 1500Lt ir daugiau. Galima dėt vietoj katalizo rezonatorių, kuris nevalo teršalų. Tai jis kainuotų apie 50Lt. Bet sako kad tada padidėja triukšmingumas ir gan greit (per 1,5 metų) tas rezonatorius sudega. Tai vat aš vis dar neapsisprendęs kurį variantą rinktis. Laukiu kol subyrės katalizas ir sugadins turbiną :shock:
Šiaip apie katalizatorių ir duslintuvą galima pasiskaityt čia: http://www.transvesta.lt/uploads/docs/I ... istema.pdf

Kai ką nors nuspręsi dėl katalizatoriaus ir išbandysi parašyk :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 08 2005, 13:59 
Pabandyk į vario sulfato tirpalą idėt nerudijančio plieno šaukšta po keliu minučių surudys :), O siaip manau karštis ir visokios druskos daro savo.
lingus rašė:
kodel ishvis nupuva tie duslintuvai, negi jie ne ish nerudijancio plieno? :roll:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 09 2005, 08:58 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
raimiux rašė:
Dėl katalizatoriaus: maniškis irgi matyt pasikimšęs yra, nes ant laisvų netolygiai dirba, o su varikliu ir įpurškimu viskas gerai.. Laukiu kol subyrės katalizas ir sugadins turbiną :shock:
Šiaip apie katalizatorių ir duslintuvą galima pasiskaityt čia: http://www.transvesta.lt/uploads/docs/I ... istema.pdf

Kai ką nors nuspręsi dėl katalizatoriaus ir išbandysi parašyk :)

1. Katalizatorius greiciau subyra nei uzsikisa, ir tau pirma prades svilt dugnas ( jei uzsikis katalizatorius) , o ne apsukos plaukios.
2. Kaip susijes katalizatorius su turbina? Gal pas taviske turbina yra galiniam bakelyje? Ar tu manai kad subirejus katalizatoriui turbina prades suktis 5 kart greiciau :)

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 14 2006, 16:49 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 23 2005, 17:43
Pranešimai: 198
Miestas: Vilnius
Kad bakeliai greicau prapuva is vidaus, ne nuo isores veiksniu...

_________________
<< Xantia 1.8i (8v) +LPG, '93 rugsėjo 27
<< Xantia Millesime Break 2.0i (16v) +LPG, '01 [img]http://images.spritmonitor.de/339914.png[/img]


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 14 2006, 20:47 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 07 2005, 08:19
Pranešimai: 1822
Miestas: Pravieniskes-2
riksas rašė:
o vilkt bakeliu niekas nebandet? ten kur prekiauja metalo lakstais galima nusipirkti skardos kaminu indeklams gaminti. ta skarda apvilkus turetu but amzinas bakelis. ji nuo ~800 laipsniu pamelynuoja, bet vistiek nerudija o kamine tai gyvas velnias visokiu medziagu. negarantuoju tik kaip laikytu suvirinimo vietos



cia vienas ir tas p[ats kad vamzdi uzdeti uzvirintais galais............... :P

_________________
DALIMIS C5
PRAVIENISKES-2
865616242
Aidasm357@gmail.com


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bir 17 2006, 22:14 
Ir visdėlto, kaip susijęs katalizatorius su turbina, kodėl turėtų turbina sustoti dėl katalizatoriaus?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 15 2006, 15:56 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
Mandrius rašė:
Iš vis kuriem galam tas katalizatorius? Pjauni lauk ir neši supirkėjams - dar pinigu gausi:) Nebent labai rūpinamės ekologija...


Arba per technikine nesinori moket pinigu... :roll: Arba jei nori ramiai keliaut po uzsieni, kur ekologiniai reikalavimai grieztesni nei LT... :wink: Ir dar galima ishvardyti keleta priezasciu... Bet tingiu.

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 30 2006, 19:47 
trys bakeliai kainuoja apie 800litų .tu paiteirauk bent kokioj autodalių parduoruvėj ir tau tikslai paskys kiek kas kainuoj. Kiek teiravausibrangiausiai kainuoja bakeliskuris stovi skersai ,virš keturiu šimtų , okiti pigiau ,kuris eina po katalizatoriaus vir dvieju šimtų ,o galininis apie 150 lt.Pabandyk pasiskambint į servisą esantį ateities plentę Kaunę ,kur ieškojau ten kainos buvo pigiausios ,otaip jei žinai aukasrankių tai jie turėtų padaryti visai pigiai


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 03 2006, 11:01 
Edgaras rašė:
Ir visdėlto, kaip susijęs katalizatorius su turbina, kodėl turėtų turbina sustoti dėl katalizatoriaus?

Kaip rašoma mano jau minėtoje nuorodoje 14 psl. (http://www.transvesta.lt/uploads/docs/I ... istema.pdf ) yra rizika kad užsikimšęs katalizas gali sugadinti turbiną. Kaip tas gali atsitikti nežinau, bet kadangi ir katalizas ir turbina ant to paties vamzdžio (nors turbina ir aukščiau), tai tikiu ir nerizikuoju, net jei niekam taip ir nebuvo atsitikę. Apskritai, katalizas efektyviai veikia 120kkm, tai kam jį po to laikyt jei jis vis tiek neveikia, koks skirtumas rizika didelė ar maža? Jei turi pinigų ir taupai tau iš paskos važiuojančių sveikatą (tavosios tikrai nieks netaupo :) ) - dedi naują katalizą, jei ne - dedi rezonatorių.
Savo išmetimo sistemą jau seniai sutvarkiau ir pamiršau: minėtoj firmelėj keičiau vidurinį bakelį ir keičiau katalizatorių į rezonatorių = 160Lt. Ir dar tebeturiu seną katalizą, neprisiruošiu parduot, tikiuosi apie 100Lt atgauti.
Čia gal skonio reikalas, ar nuo turimos auto kondicijos, ar nuo to kur eksplotuojamas auto, ar nuo kišenės priklauso: vieni važiouja tol kol kas sugenda ir tada gedimą taiso, kiti viską keičia kada gamintojo nurodyta.


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Bal 03 2012, 07:27 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Beda pas mane. Supuvo Xsara galinis bakelis. Atlaike 11 metu, dar ne kiauras, bet gali tekti list po apacia su viela parisinet kazkada. Kai suzinojau kaina az prisiel...1000lt.
Kitas variantas 200 lt uz kibira, ale kibira as jau buvau ZX uzdejes, tai antra ziema ziuriu kazkokios siuksles metos ant keliuko- ogi duslintuvo dalys pasimete...
Bosal man dabartiniai itartini, jie man i tuos kur po 200 lt panaus. Nutariau paieskot Walkerio, ale kur nepaklausi, kur yra internetines nuorodos, visi man kibira uz 200 lt siulo. To Walkerio nieks net nemate de facto. Gal kas zino kur Vilniuje tikrai prekiauja Walkeri, turiu galvoje ne parasyta, Walker ,bet galima nusipirkti?

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007