Kaip įstoti į klubą

Visų pirma klube laukiame entuziastingų citroeniečių, kuriems Citroën automobilis ne vien tik susisiekimo priemonė.
Norintiems įstoti į klubą prieš žengiant šį žingsnį,  rekomenduojame pirma prisiregistruoti mūsų diskusijų forume , kur galima bendrauti su kitais citrogerbėjais, citroentuziastais ir citroligoniais :), sužinoti paskutines Lietuvos citrobendruomenės ir klubo "Citrina" naujienas, klausti ir patarinėti  techniniais klausimais.

Norintysis tapti klubo nariu privalo:

1. Susipažinti su klubo įstatais.

2. Parašyti klubo Valdybai motyvuotą laišką (valdyba@citrina.lt).

3. Užpildyti anketą ir, pasirašius ranka, ją ir dvi savo foto nuotraukas (3x4) perduoti klubo valdybos pirmininkui (nariu gali tapti tik fizinis asmuo).
4. Sumokėti stojamąjį mokestį (100 Lt) į klubo sąskaitą. Būtina nurodyti mokėjimo paskirtį (stojamasis mokestis)! Mokėjimo kvitą perduoti kartu su anketa ir fotonuotraukomis.

Klubo nariai kiekvienų metų sausio mėnesį, kaip numatyta Klubo įstatuose,  į klubo sąskaitą privalo sumokėti metinį nario mokestį, kurio dydis - 60 Lt.
 

Čia galite parsisiųsti nario anketą !

___________________________________________________________________

 

Kaip įsigyti klubo "Citrina" c-draugo kortelę

 

Kortelė skirta visiems citroentuziastams, kurie vertina klubo vystomą veiklą ir nori prisidėti prie jos nebūdami klubo nariais.

Klubo draugo kortelės turėtojas gali naudotis tomis pačiomis remėjų nuolaidomis kaip ir klubo nariai. Taip pat gali būti taikomos nuolaidos ir į klubo organizuojamus renginius.
Klubo draugo kortelės kaina vieneriems metams - 50 Lt. Kortelė galios nuo einamųjų metų sausio mėn. 1 d. iki gruodžio 31 d.
Kortelę gali gauti ir asmenys skyrę 2 proc. nuo pajamų mokesčio, jei tik galite tai įrodyti, o skirta suma nemažesnė nei 50 Lt

 

Kortelės užsakymo tvarka:

- anketa-prašymas kortelės įsigijimui kitiems metams ir savo dokumentams skirta foto nuotrauka (3x4cm), turi būti atsiųsti el. adresu valdyba@citrina.lt  iki gruodžio 10 d.

- naujos kortelės bus pagamintos ir išduodamos iki gruodžio 31 d.

- čia galite parsisiųsti anketą-prašymą kortelei gauti


 

Mes nuoširdžiai tikimės, kad klubo draugo kortelė bus naudinga visam citroentuziastiniam judėjimui Lietuvoje.
 

 

Jei turite klausimų rašykite Klubo Pirmininkui: xminde@citrina.lt